Медицинская библиотека
Медицинские статьи
Медицинская литература и книги
 
 
 

Клінічна онкологія, І.Й. Галайчук, 2003 г. - медицинская литература, книга по медицине, учебник

Медицинская литература, книга по медицине, учебник: «Клінічна онкологія, І.Й. Галайчук, 2003 г.» размещена 5-06-2011, 13:16, посмотрело: 1 663


0

Клінічна онкологія, І.Й. Галайчук, 2003 г.

 

 

У посібнику "Клінічна онкологія" (частина І) подано клінічну характеристику, методи лікування і статистику злоякісних захворювань основних локалізацій.
У 1999-2000 роках автор як Фулбрайтівський стипендіат мав змогу ознайомитись із системою протиракової освіти і надання онкологічної допомоги в Сполучених Штатах Америки. Ця книга є частиною його освітнього Фулбрайтівського проекту, в якій відображено і поєднано особливості вітчизняної і американської онкологічних шкіл з урахуванням змін, що відбулися в діагностиці, лікуванні, профілактиці та класифікації TNM, 2002) злоякісних пухлин.
У розділах книги відтворено алгоритм практичних кроків лікаря для встановлення діагнозу й коротко описано сучасні принципи лікування онкохворих на основі досягнень клінічної онкології за останні роки.
Посібник розрахований на онкологів, хірургів, інтернів, сімейних лікарів, студентів медичного факультету.Размер: 10.37 mbПонравилась медицинская литература, книга по медицине из категории
«Медицинская литература и книги по медицине / Онкология»:

Клінічна онкологія, І.Й. Галайчук, 2003 г.

поделись в:


Купить и скачать книгу


HTML-cсылка
BB-cсылка
Прямая ссылка

Категория: Медицинская литература и книги по медицине / Онкология

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария
Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *