» » » Невідкладна урологія в практиці лікарів хірургічного профілю, В.І. Горовий, Б.Г. Веденко, В.П. Головенко, 2001 г.

Медицинская библиотека
Медицинские статьи
Медицинская литература и книги
 
 
 

Невідкладна урологія в практиці лікарів хірургічного профілю, В.І. Горовий, Б.Г. Веденко, В.П. Головенко, 2001 г. - медицинская литература, книга по медицине, учебник

Медицинская литература, книга по медицине, учебник: «Невідкладна урологія в практиці лікарів хірургічного профілю, В.І. Горовий, Б.Г. Веденко, В.П. Головенко, 2001 г.» размещена 2-09-2011, 16:28, посмотрело: 2 196


0

Невідкладна урологія в практиці лікарів хірургічного профілю, В.І. Горовий, Б.Г. Веденко, В.П. Головенко, 2001 г.

 

 

Книга "Невідкладна урологія в практиці лікарів хірургічного профілю" складається із загальної та спеціальної частин.

У загальній частині висвітлені невідкладні урологічні стани, з якими хворі надходять в урологічні, хірургічні та інші стаціонари (ниркова колька, гостра затримка сечі, гематурія, анурія та ін.).

Лікарям хірургічного профілю доводиться надавати допомогу в залежності від проявів захворювання, тому матеріал у цій частині представлений не за нозологічними одиницями, а за синдромами.

У спеціальній частині "Невідкладна урологія в практиці лікарів хірургічного профілю" висвітлені гострі запальні та незапальні захворювання, травми сечостатевих органів, у тому числі під час хірургічних та акушерсько-гінекологічних операцій.

Невідкладні урологічні захворювання описані в класичному варіанті: частота, класифікація, етіопатогенез, клініка, діагностика та диференційна діагностика, лікування.

Схематично представлена анатомічна будова сечостатевих органів, що полегшує сприйняття їх патологічних станів і методів хірургічного усунення захворювання.

Описані власні класифікації, а також оригінальні способи діагностики та лікування деяких урологічних захворювать.Размер: 266.83 mbПонравилась медицинская литература, книга по медицине из категории
«Урология и Нефрология / Хирургия»:

Невідкладна урологія в практиці лікарів хірургічного профілю, В.І. Горовий, Б.Г. Веденко, В.П. Головенко, 2001 г.

поделись в:


Купить и скачать книгу


HTML-cсылка
BB-cсылка
Прямая ссылка

Категория: Урология и Нефрология / Хирургия

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария
Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *