Медицинская библиотека
Медицинские статьи
Медицинская литература и книги
 
 
 

Атлас анатомії людини / Атлас анатомии человека, Френк Неттер, 2004 г. - медицинская литература, книга по медицине, учебник

Медицинская литература, книга по медицине, учебник: «Атлас анатомії людини / Атлас анатомии человека, Френк Неттер, 2004 г.» размещена 15-05-2011, 21:29, посмотрело: 4 116


0

 

Атлас анатомії людини / Атлас анатомии человека, Френк Неттер, 2004 г.

 

 

 

Я завжди говорив, що моя робота художником протягом майже 50 років - це "вистава за королівським наказом", тому що малюнки створюються у відповідь на вимоги медичної професії. За всі ці роки я зробив близько 4000 ілюстрацій -переважно для "Колекції медичних ілюстрацій" (нині - "Колекція медичних ілюстрацій Неттера"). Ці ілюстрації стосуються всіх сфер медичних знань: анатомії, гістології, ембріології, фізіології, патології, функціональної діагностики, хірургії, терапії. Згодом дедалі більше лікарів і студентів зверталися до мене з проханням створити книгу, яка цілком складалася б з анатомічних малюнків. У результаті з'явився цей атлас. Це не плід мого натхнення, а данина вимогам медичної професії.

Я переглянув усі ілюстрації, зроблені за багато років, вибрав найкращі, класифікував їх за топографо-анатомічним принципом і розподілив у логічній послідовності. Звичайно, анатомія людини незмінна, але постійно змінюються погляди на неї з позицій клінічних дисциплін, а також термінологія та номенклатура. У зв'язку з цим багато ілюстрацій минулих років довелося редагувати й адаптувати до вимог сучасної терапевтичної та хірургічної практики. Крім того, я знайшов прогалини у своїй роботі, що призвело до появи нових малюнків.

Створюючи такий атлас, дуже важливо знайти золоту середину між складним і простим. Занадто докладні ілюстрації - важкі для сприйняття; занадто прості -не несуть достатньої інформації й можуть увести читача в оману. Я намагався виконати роботу відповідно до реалій і без зайвих деталей. Сподіваюся, що студенти, лікарі й усі ті, хто якось пов'язаний з медициною, гідно оцінять ці ілюстрації.

Разом з видавцем атласу ми довго думали про те, щоб включити в книгу вступ, написаний відомим і шанованим анатомом, але таких фахівців у світі занадто багато, тож ми не наважилися зробити якийсь вибір. Ми звернулися б до Везалія, Леонардо да Вінчі, Вільяма Гантера і Генрі Ґрея, однак, на жаль, це неможливо. Було б цікаво почути їхню думку про мою роботу.

Доктор медицини Френк Неттер
(1906-1991)Размер: 24.73 mbПонравилась медицинская литература, книга по медицине из категории
«Медицинская литература и книги по медицине / Анатомия (нормальная и топографическая)»:

Атлас анатомії людини / Атлас анатомии человека, Френк Неттер, 2004 г.

поделись в:


Купить и скачать книгу


HTML-cсылка
BB-cсылка
Прямая ссылка

Категория: Медицинская литература и книги по медицине / Анатомия (нормальная и топографическая)

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария
Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *